Oljemålning
2020-12-21
856727
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med papegoja, olja på duk, ca 93x63 cm
Fläckar