Bordslampa 1900-tal
2020-12-27
856643
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets senare hälft, klarglas, höjd ca 51 cm
Bruksslitage, skärm saknas, SAV garanterar ej funktionen