Tre stycken silverkalkar
2020-12-22
856571
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
KALKAR, 3 st, silver
höjd 11 cm: Fredrik Norring. Åbo 1810-47
höjd 11 cm: Sverige 1823
höjd 10 cm: Sverige 1809
Vikt totalt ca 124 g.
Skador och åldersrelaterat slitage.