Madeleine Pyk
2020-12-20
856442
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): komposition, signerad, numrerad, 2064/5000 färglitografi, bildmått ca 56x42 cm