Akvarell Kina
2020-12-20
856248
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på siden, Kina, 1900-talets mitt, motiv av kvinna med solfjäder, kalligrafi, ett sigill, ca 25x31 cm
Smärre fläckar