Vasili Levi oljemålning
Klubbat för:
1 800 EUR
Arviointi
3 000 EUR
Kuvaus
VASILI LEVI (1878-1954) "Réfugié russe", signerad samt daterad 1934, olja på duk, 132x160 cm
Utställning: 1930-talet med Ilja och Juri Repin, katalog nr. 143
Kuntoraportti
856202
Päivämäärä:
2020-12-27