Silver
2020-12-20
856152
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PARTI SILVER, mestadels bestick, olika modeller, 1900-tal, total silvervikt ca 908 g
Bruksslitage, anlöpningar