Einar Jolin Tatjana Jolin (profil)
2020-12-20
856135
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EINAR JOLIN
1890-1976
Tatjana Jolin (profil)
Signerad Einar Jolin och daterad Kullagården 11 juni 1951. Akvarell, 24 x 18 cm.
PROVENIENS
Familjen Jolin