Einar Jolin Kvinnoporträtt
2020-12-20
856128
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EINAR JOLIN
1890-1976
Kvinnoporträtt, Paris 1910-tal
Stämpelsignerad Einar Jolin. Blyerts på papper, 20,5 x 13 cm.
PROVENIENS
Familjen Jolin