Oidentifierad konstnär akvarell
2020-12-23
856091
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal): Ryttare, akvarell, signerad, ca 53x79 cm