Hans Erik Eriksson oljemålning
2020-12-20
856080
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Blomsteräng, signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, ca 54x64 cm