Christian Dior handväska

Christian Dior handväska
Christian Dior handväska
Christian Dior handväska
Christian Dior handväska
Christian Dior handväska
Christian Dior handväska

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, ca 1980-tal, handväska, monogrammönstrad, handtag och kantning i svart läder, ca 42x40x12 cm

Monogram med visst slitage

856075

2020-12-20