Oljemålning Kurt Reinholdz
2020-12-30
856067
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KURT REINHOLDZ ( F1932-?): Landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 66x75 cm