Liotgrafi Luigi Veronesi
2020-12-30
856061
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUIGI VERONESI (Italien, 1908-1998): Komposition, signerad, daterad 83, upplaga 192/250, bildmått ca 50x35 cm