Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Le Pont au Change", signerad Theo Tobiasse, 37/175, färglitografi, bildmått 37x48 cm
855750
2020-12-18