Sfinxer 1900-tal

Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal
Sfinxer 1900-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SFINXER, ett par, 1900-tal, förgylld och mörkpatinerad brons, liggande sfinx med faraoniska drag, höjd 35, längd 65 cm

855715

2020-12-20