Madeleine Pyk akvarell
2020-12-22
855633
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Ticino", signerad, akvarell, bladmått ca 26x36 cm
Ej examinerad ur ram