Bordslampa
2020-12-22
855576
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, 1 ljuspunkt, fot i färgat glas, skärm i textilt material, höjd (med skärmen) ca 45 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej