Bordslampa
2020-12-22
855569
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, skärm i svartlackerad plåt, höjd ca 23 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, en mutter saknas