Taklampa Hans Agne Jakobsson
2020-12-20
855423
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 150 EUR |
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkt, höjd ca 28, diameter 59 cm
Smärre bruksslitage.