Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
HERMAN ROSELL (1893-1969): Dragspelare, skuren, polykromt bemålad, signerad Rosell, daterad 1941, höjd 34 cm
Undertill med gravyr, lagning
855402
2020-12-18