Alfred Dunhill etui
2020-12-20
855384
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 EUR |
ALFRED DUNHILL, etui, silver, 18K guld, onyx, 125 x 80 mm, vikt 197 g, numrerad 844, signerad Alfred Dunhill Paris, 1940-tal