Orientmatta
2020-12-27
855342
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, ull på bomullsvarp, ca 399x304 cm
Bruksslitage, kant och fransskador