Sideboard
2020-12-22
855299
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, med luckor på mitten och sidan, fanér i mahogny, nyckel finns, höjd ca 81 samt 172x46,5 cm
Fanérskada ovanpå, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage,