Soffa
2020-12-22
855293
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, omkring 1900-talets mitt, tygklädsel, rygg med knappar, pärlspik, ben i lövträ med mässingsavslut, sitthöjd ca 40, längd 172 höjd 87cm
Smärre bruksslitage, märken, något nött klädsel, omklädd