Dekorelement
2020-12-17
855257
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, skuret trä, förgylld och bemålad, ca 85x18 cm
Smärre slitage