Vas porslin Kina 1900-tal
2020-12-17
855254
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, famille noir, kvadratisk form, dekor av blommor och fåglar i emaljfärger, höjd ca 41 cm