Sidenbroderier
2020-12-18
855237
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDENBRODERIER, 6 st, Kina, 1800-talets slut, 18x28 cm
Varierande mått, fläckar, slitage