Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, Fogia, "Gustav", 1900-talets slut, körsbär, låda med draghandtag i sarg, höjd ca 48, 105x105 cm
Skiva något blekt, bruksslitage
855204
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här