Bordslampa
2020-12-16
855180
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, bok, mässing, omärkt, höjd inkl. fattning 38 cm, höjd inkl skärmhållare 51 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage