Bordslampa
2020-12-17
855116
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, smide, glaskupa, 1900-tal, glaskupa dekorerad med bl.a jongerande figurer, totalhöjd ca 42 cm,
Bruksslitage