Golfbag
2020-12-21
855067
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLFBAG, 1970-tal, Mexico, läder, huva och 5 fack försedda med dragkedja, rem, höjd ca 128 cm inkl. huva
Bruksslitage