Skulpturer brons
2020-12-21
855040
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTURER, 2 st, brons, bestående av stående mansfigur monterad på kopparsockel, höjd 28, figurkomposition, monterad på marmorsockel, monogramsignerad CAN, höjd 20 cm
Smärre slitage