Hörnskåp
2020-12-21
855032
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1700/1800-tal, med hyllplan, bemålat, nyckel finns, höjd ca 112, bredd 63 samt djup 45 cm
Del av krönlist borta och platta upptill, bruks och åldersrelaterat slitage