Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÅL och VAS (3) samt ljusstake WMF Ikora, stämplat WMF IKORA GERMANY SILVERPLATE, diameter 35, höjd 8,5, vasens höjd ca 23, ljusstakens längd 41 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
854963
2020-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner