Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
BADKAR, emaljerat gjutjärn, på tassar, 1900-talets mitt, H ca 172 cm, L ca 150 cm, mycket tung
Bruksslitage, i behov av remaljering
854886
2021-01-02