Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad och numrerad, figurscen, 75x55 cm.
Ej examinerad ur ram.
854870
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här