Skåp 1700-tal
2020-12-18
854860
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1700-tal, bestad furu, beslag i smide, höjd 146, 80x46 cm
Senare beställning, skador och slitage