Klubbat för:
5 000 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, fot fanérad i mahogny, läderklädsel, djuphäftad rygg, pärlspikad, reglerbar höjd
Slitage, blekt
854793
2020-12-16