Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), Skärgådsmotiv, signerade Roland S, färglitografier, bildmått 24x32 resp 35x22 cm
854653
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här