Räth politiska jordglob

Räth politiska jordglob
Räth politiska jordglob
Räth politiska jordglob
Räth politiska jordglob
Räth politiska jordglob
Räth politiska jordglob
Räth politiska jordglob
Räth politiska jordglob

Klubbat för:

850 SEK

800 SEK

JORDGLOB, med belysning, 1900-talets andra hälft, Räth Politiska Jordglob 1980, höjd ca 43 cm

Slitage

854636

2020-12-21