Rökelsekar Kina
2020-12-15
854539
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKELSEKAR, porslin, Kina, 1900-talets början, rektangulär form, på tassar, polykrom dekor, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 7, 21x15 cm
Två tassar med spricka/lagning