Golvlampor Hemi Klot 2 st 1970-tal
2020-12-20
854536
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, Hemi Klot, 2 st, 1970-tal, mässing samt vit och gulmetall, en ljuspunkt, stämpelmärkt i godset vid kupan, höjd ca 128 cm
Bruksslitage. Mässing med missfärgningar. Golvplattor med kraftigare slitage. SAV garanterar ej funktionen.