Oidentifierad konstnär
2020-12-20
854525
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Fiskebåt vid torn, olja på pannå, ca 11x15 cm
Spricka i pannån, mindre färgbortfall i kanten, krackelyr