Birger Birger-Ericsson oljemålning
2020-12-15
854518
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Odalisk - "Flyktingkvinnan", signerad Birger, olja på pannå, ca 89x116 cm