Angelica Wiik litografi
2020-12-15
854429
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 239/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm
oramad