Golvlampa
2020-12-20
854356
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 2 ljuspunkter, märkt AMB i botten, stomme i mässing, fot i gjutjärn, skärmar i plastband, höjd ca 147 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej