Kandelabrar
2020-12-18
854343
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR (2), 1 par, 1800-talets slut, 6 ljusarmar, delvis förgylld brons, höjd ca 50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis mer