Taklampa ateljé Lyktan
2020-12-16
854335
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets senare hälft, kupa i opalinglas, stomme och bård i mässing Ateljé Lyktan, höjd ca 140, diameter 51 cm
Bruksslitage