Slevar i silver
2020-12-18
854259
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLEVAR (2) i silver, 1800-tal, skaft i svärtat trä samt valbard, längd ca 39 samt 48 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage